Benefiční představení bylo úspěšné, nové auto bude

14. prosince 2017

Bernácké ochotnické divadlo BODLÁK sehrálo pro Diakonii ČCE – hospic CITADELA benefiční představení MALOVANÉ NA SKLE, které celkově vyneslo 47 950,- Kč. Představení se uskutečnilo v pondělí 11. prosince 2017.

14. prosince 2017 - Benefiční představení bylo úspěšné, nové auto bude

Záštitu nad touto beneficí převzal starosta Valašského Meziříčí pan Robert Stržínek, představení se osobně zúčastnil. Město Valašské Meziříčí zároveň podpořilo uskutečnění benefice finančně.

Děj humorného muzikálu o zbojníku Janíkovi zasazeném do valašského prostředí, ve kterém se prolínají postavy Čerta, Anděla a Smrti, navodil v téměř vyprodaném velkém sále KZ Valašské Meziříčí skvělou atmosféru a vysoká úroveň hereckých výkonů všechny zúčastněné příjemně překvapila.

Výtěžek za prodané vstupenky navýšil dar členů divadla, který do rukou paní ředitelky Květoslavy Othové, předal před zahájením představení režisér a předseda spolku Bodlák pan Zdeněk Klos. Svým darem přispěla také starostka obce Bernartice nad Odrou paní Dana Klosová. Poděkování patří také Kulturnímu zařízení Valašské Meziříčí, Pekárně Anežka, Grafickému studiu MM design, Regionální televizi a Zpravodaji Valašské Meziříčí a dalším dárcům a všem, kteří se představení zúčastnili.

Částka, kterou tato benefice vynesla, bude přidána k dalším 312 000 Kč, které se na stejný účel, zakoupení nového vozidla pro převoz materiálu a obědů klientům, vybraly v průběhu roku 2017.

Díky těm, kteří si zakoupili vstupenky na naše benefice (koncert Ivo Jahelky a představení Malované na skle), přispěním společností Brose, Opop, Spedos, Stavební mechanizace, Schott, a díky dalším individuálním dárcům, tak můžeme zakoupit nový užitkový vůz Citroën Berlingo, který bude určen na převoz materiálu a obědů našim klientům. Děkujeme.

Diakonie v číslech

V roce 2017 jsme pomohli 0 klientům
Kapacita obou našich budov je 0 lůžek
Průměrná délka hospitalizace je 0 dnů
Průměrný věk pracovníků je 0 let