Oslavte s Diakonií 25. let činnosti ve Valašském Meziříčí

23. dubna 2018

Již 25 let pomáhá Diakonie ČCE ve Valašském Meziříčí a jeho okolí seniorům, nemocným, lidem se zdravotním znevýhodněním a lidem s nevyléčitelnou nemocí v závěru života a podporuje pečující rodiny, aby nebyly v péči o blízkého člověka osamoceny. Rádi bychom s Vámi toto čtvrtstoletí naší činnosti společně oslavili. 

Den Diakonie
23. dubna 2018 - Oslavte s Diakonií 25. let činnosti ve Valašském Meziříčí

 

Den Diakonie pořádaný při příležitosti tohoto výročí a připomenutí 15. let od vzniku hospice CITADELA se uskuteční v neděli 27. května 2018 v zahradách hospice CITADELA a Domu sociálních služeb na Žerotínově ulici.

Pořadatelem je Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí a Diakonie ČCE - hospic CITADELA ve spolupráci s Východomoravským seniorátem a Farním sborem ČCE ve Valašském Meziříčí. Akce se koná pod záštitou hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka a starosty města Valašského Meziříčí Roberta Stržínka.

PROGRAM

Zahrada hospice CITADELA, Žerotínova 1421

10.00       Slavností bohoslužba
15.00       Zvonky dobré zprávy – hra na ruční zvonky z Ratiboře

Zahrada Domu sociálních služeb, Žerotínova 319

12.30       Cimbálová muzika BAČA
13:30       Slavnostní zahájení
14:00       Cvrčci – dětský pěvecký sbor
14:30       Basové G – sbor Gymnázia Fr. Palackého
15:30       Pavel Helan – písničkář, patron Diakonie
17:00       DOCUKU – folklorbeatová kapela

Během celého odpoledne si na své přijdou také děti, pro ně je připraven bohatý program plný soutěží, her, tvořivých dílen, včetně skákacího hradu, slack linu a canisterapie. Po celou dobu akce bude zajištěno občerstvení. Vstup je volný.

Zveme všechny naše příznivce, podporovatele, stávající a bývalé zaměstnance i širokou veřejnost, přijďte s námi oslavit 25. let Diakonie ve Valašském Meziříčí.

Diakonie v číslech

V roce 2017 jsme pomohli 0 klientům
Kapacita obou našich budov je 0 lůžek
Průměrná délka hospitalizace je 0 dnů
Průměrný věk pracovníků je 0 let