Hospic CITADELA zvítězil v hlasování zákazníků TESCO a získal 30 tisíc korun

Vy rozhodujete, my pomáháme. To je název programu Nadačního fondu TESCO, který je zaměřen na podporu lokálních neziskových a příspěvkových organizací. Zákazníci mají možnost zvolit si jeden ze tří projektů, které podporují společenský život ve svém okolí. V letošním roce oslovil zákazníky prodejen z Valašského Meziříčí a Zubří právě náš projekt a získal tak od nadačního fondu TESCO 30 tisíc korun.

Hospic CITADELA zvítězil v hlasování
Hospic CITADELA zvítězil v hlasování zákazníků TESCO a získal 30 tisíc korun
Díky získané podpoře bude možné vybudovat příjemného zázemí pro klienty Domova se zvláštním režimem, tj. pro lidi trpící demencí. Místnost bude vybavena vůněmi, tóny hudby, světelnými podněty, hmatovými pomůckami, měkkostí koberců a dalšími pomůckami v duchu metody Snoezelen, tak, aby se zde klienti cítili relaxovaně a bezpečně a mohli zde rozvíjet své potřeby.
 

O přízeň, kterou zákazníci TESCO vyjadřovali pomocí hlasovacích žetonů získaných za nákup, bojovaly se svými projekty další dvě organizace: Denní stacionář Naděje ve Vsetíně a Auxilium o. p. s. O výši podpory rozhodlo pořadí hlasování. Naděje získala pro svůj projekt 16 tisíc a Auxilium 10 tisíc korun.

Předání symbolických šeků proběhlo za účasti ředitele valašskomeziříčské prodejny Bohumila Kouckého, manažera prodejny Michala Pavlů a představitelů valašskomeziříčské radnice – starosty Roberta Stržínka a místostarostky Yvona Wojaczkové. 

Zákazníci našemu projektu odevzdali 12 952 žetonů. Poděkování za podporu patří organizátorům ze strany společnosti TESCO, všem zúčastněným zákazníkům, občanům Valašského Meziříčí i Zubří.

Dárek z Diakonie

Diakonie v číslech

V roce 2018 jsme pomohli 0 klientům
Kapacita obou našich budov je 0 lůžek
Průměrný věk pracovníků je 0 let
Dobrovolníci v roce 2018 odpracovali 0 hodin